CHP kendisine oy vermeyene gidecek

CHP kendisine oy vermeyene gidecek

KILIÇDAROĞLU İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE TALİMAT VERDİ

CHP kendisine oy vermeyenlerle ilişkileri artıracak. Talimat Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Partisinin il genel meclis üyelerine seslenen CHP lideri, “İktidara yakınız” mesajı verdi.

KILIÇDAROĞLU’NDAN “KÖY” TALİMATI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde düzenlenen İl Genel Meclis Üyeleri İçin Yerel Yönetim Eğitimi’nde üyelerle bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre CHP lideri, üyelerden kırsal alandaki sorunları raporlamalarını istedi. Kılıçdaroğlu köylerde, kırsalda yapılan iyi bir şey varsa desteklemelerini, yanlış bir şey varsa da korkusuzca ifade etmelerini söyledi. “Zaten iktidara çok yakınız” diyen CHP lideri, kırsalda yaşanan sorunların CHP iktidarında çözüleceğini söylediği aktarıldı.

“BİZE OY VERMEYEN İNSANLARA DAHA İYİ ANLATMALIYIZ”

Öncelikle hizmet götürülmeyen köylerden rapor isteyen Kılıçdaroğlu’nun “Onları gerekirse bakanlıkla konuşuruz, Meclis’te de gündem yaparız” ifadesini kullandığı bildirildi. CHP Genel Başkanı, köylerde özellikle CHP’ye oy vermeyen kesimle diyalog kurulmasını isteyerek “CHP’ye oy verenlerle zaten kol kolayız ama bize oy vermeyen insanlara CHP’nin daha iyi anlatılması gerekiyor. O yüzden bize uzak olan kesimlere siz yakın olun” dediği aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir