AKP Düzce Vilayet Bayan kolları Lideri Gönül Asuk misyonundan istifa etti: ‘Yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyor’

AKP Düzce Vilayet Başkanlığı, Vilayet Bayan Kolları Lideri Gönül Asuk’un istifasıyla sarsıldı. Asuk, istifasına ait yazılı açıklamasında, kararına “2023’e giderken iş, aile ve siyasi hayatında yüksek performans göstermesinin mümkün görünmemesi”ni münasebet gösterdi.

Asuk’un istifa açıklaması şöyle:

“Ak Parti Bayan Kolları Başkanlığına geldiğim günden beri gerek teşkilatımın sorumluluklarını, gerekse Düzceli hemşerilerimiz ile olması gereken gönül bağını daha üst düzeylere getirmek için ben ve idare heyeti üyelerim uğraşla çalıştık.

Vilayet Liderim Sn. Mustafa Keskin ve idaresinin takviyesi, Belediye Liderimiz Sn. Faruk Özlü ’nün Düzce ismine yaptığımız her faaliyetle şahsıma ve yönetimime verdiği güç ile büyük aralık de aldık.

Bayan Kolları Başkanlığını yürütürken çalışma hayatımda mesai saatlerimin eksiklerini gece yarılarına kadar çalışarak telafi etme uğraşımdan de asla vazgeçmedim.

2023 gayesine ilerlerken hem iş hayatımı, hem ailemi, hem de Bayan Kolları Başkanlığında beklenen yüksek performansı göstermem mümkün görünmüyorken misyonu layığıyla yapma ismine şu andan itibaren yürütmekte olduğum Düzce Bayan Kolları Başkanlığından ayrılıyorum.

Çalıştığım işlerde daha verimli olmak da Düzce için hizmet olacaktır. Hayatımda yapmaktan en çok memnunluk duyduğum toplumsal sorumluluk proje ve çalışmalarına da kesintisiz devam edeceğim.

Bir Ak Parti neferi olarak dün olduğu üzere bugün de ülkem, Genel Liderim Cumhurbaşkanım Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve partim için çalışmalara tıpkı ruhla tıpkı azimle devam edeceğim.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.