Arınç’tan Metiner’e karşılık: Kifayetsiz muhteris ve müfteri…

Bülent Arınç’ın “Kral çıplak demenin vakti” kelamlarına reaksiyon gösteren Mehmet Metiner, “Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, kâfi artık. Onu partide tutanlara yazıklar olsun” dedi. Arınç ise Metiner’in bu kelamlarına “Kifayetsiz muhteris ve müfteri Metiner, kelamım sana!” başlığıyla cevap verdi.

Eski TBMM Lideri Bülent Arınç, Türk Demokrasi Vakfı tarafından dün düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmasında, toplantıya katılmayan AKP’lileri amaç alarak “Tatlı su balığı siyasetçileri var, suya sabuna dokunmadan. Majestelerinin gazetecileri var. Havanın suyun berraklığından bahsederler. Öksürmenin, bağırmanın vaktidir. Kral çıplak demenin vaktidir. Allah gözü pek olana izzet verir” dedi.

“ARINÇ’IN İSMİNİ DUYMAK İSTEMİYORUZ”

Bülent Arınç’ın gündem olan kelamlarına birinci reaksiyon eski AKP milletvekili Mehmet Metiner’den geldi. Arınç’ın ismini duymak istemediklerini belirten Metiner, “Bizim gönlümüzde bir yeri kalmamıştır. İnşallah partimizden de ihraç olur masraf. Kâfi artık yani. Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, kâfi artık. Onu partide tutanlara da yazıklar olsun diyorum. Kim olurlarsa olsunlar” dedi.

“MUHTERİS MÜFTERİ METİNER…”

Bülent Arınç ise, Twitter hesabından paylaştığı yazılı bir açıklamayla epey sert bir karşılık verdi.

Arınç, “Kifayetsiz muhteris ve müfteri Metiner, kelamım sana!” başlıklı yazıda şu sözlere yer verdi:

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.