Attila Olgaç’tan Necati Şaşmaz itirafı

Bir periyodun en çok izleninlen ve konuşulan dizilerinden Kurtlar Vadisi’nde Kılıç karakterine hayat veren Attila Olgaç, hem kendisi hem de öteki oyuncularla ilgili çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

“İki misli para teklif ettiler”

O günlerde dizide Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz’la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası takımdan ayrılmak istediklerini tabir eden Olgaç, kendilerine iki misli fiyat teklif bu kararlarından vazgeçtiklerini belirtti.

Para ikna etti

Olgaç, yaptığı açıklamada “Hepimiz ayrılacaktık. Lakin geçim için yaşamak değerli. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı” ifadelerine yer verdi.

“Zafer 3 katını istedi”

Açıklamasının devamında dizide Mehmet Karahanlı karakterini canlandıran Zafer Ergin’in devam etmek için 3 misli fiyat istediğini belirten Olgaç, “Zafer Ergin dedi ki, ‘3 mislini isterim’. Onun üzerine ‘olmaz’ dedi adam. Bunun üzerine kanal devreye girerek ‘Sen iki ver. Üstünü ben vereceğim’ dedi fakat 10 kısım sonra öldürüldü. Zafer o denli gitti. Yoksa o da gitmiyordu. Erken öldürüldü” halinde konuştu.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.