Bugün 3 Burca Uygun 1 Burca Makus Haber Var! İşte 10 Temmuz Burç Yorumlarınız…

10 TEMMUZ 2022

KOÇ : BU PAZAR SİZİN İÇİN BİR YER DEĞİŞİKLİĞİ KELAM KONUSU

Bu pazar sizin için birtakım yer değişiklikleri olabilir. Konut taşıyor yahut misal bir olayın tam içinde olabilirsiniz.

Sabırlı olmanız gerekecek zira birtakım şeyler bir gecede çözülmüyor, tıpkı vakitte beşerlerle direkt irtibata geçmeye çalışın.

BOĞA : MACERALARA AÇILMAYA HAZIR MISINIZ?

Her türlü irtibattan kaynaklanan ferdî tatminlerin bugün gerçekleşmesi mümkündür. Kendinizi her zamankinden daha maceracı hissediyorsunuz ve bu, tepkilerinizden ve başardıklarınızdan fark edilebilir.

Bazı Boğalar seyahat etmeyi düşünecek ve kısa müddette çok şey deneyimlemeye çalışacaklar. Bunun dışında rahat bir gün önünüzde.

İKİZLER : HAVADA ROMANTİZİM KOKUSU VAR

Bu pazar fazla güçten faydalanacak ve muhtemelen bunu aile hayatınızda kullanmayı hedefleyeceksiniz. Havadaki romantizm kokusu geçmiş olsa da katiyen romantik gayretlere devam edeceksiniz.

Soğuk algınlığı ve gibisi hastalıklar konusunda dikkatli olmak isteyebilirsiniz, zira epey yüksek enfeksiyon riski var ve bağışıklık sisteminiz sahiden yeteri kadar güçlü olmayabilir.

YENGEÇ : DIŞARI ÇIKMAK İÇİN ŞAHANE BİR GÜN

Bu, bilhassa olumsuz fikirleriniz olmadığı ve kendi pozisyonunuzdan çok şad olduğunuz için, dışarı çıkıp arkadaşlarınızla vakit geçirmek için mükemmel bir vakit.

Bunun dışında bir spora ya da buna benzeri bir şeye başlamak isteyebilirsiniz zira bu mutlaka sizi rahatlatacaktır. Kimi Yengeçler başkalarından daha yaratıcı olacak.

ASLAN : BUGÜN BİRAZ AİLE SORUMLULUKLARINIZ KELAM KONUSU

Evinizin dışındaki toplumsal hayatınızı ailenizle ilgili sorumluluklar alarak dengelemeye çalışıyorsunuz ve bu sizi eski geleneklere bağlı hissettirecek.

Bundan kurtulmaya çalışsanız da ailenizden kimseyi üzmek istemiyorsunuz. Öte yandan, kimi beşerler gözünüze başkalarından daha muteber gelecek.

BAŞAK :BAŞKALARININ TECRÜBELERİNDEN YARARLANABİLİRSİNİZ

Görünüşe nazaran oburlarının söylediklerinin bedelini her zamankinden daha fazla takdir edecek ve onların tecrübelerinden bir şeyler öğrenmeye çalışacaksınız.

Bu tıpkı vakitte bu pazar günü olağandan çok daha toplumsal olacağınız manasına gelir. Yakın vakitte başınıza gelen bir şeyin intikamını almanız gerektiğini de hissedebilirsiniz, lakin bu hususta ne yapmak istediğinize nitekim karar vermeniz biraz vakit alacaktır.

TERAZİ : KEYİFLİ BİR ORTAMDA EĞLENMENİZE BAKIN

Sadece gerilime girmeyeceğiniz, tıpkı vakitte aktivitelerinizi dengelemeyi de başaracağınız umut verici bir gün.

Hem kendinize ayıracak vaktiniz hem de aileniz yahut arkadaşlarınızla keyifli bir şeyler yapacak vaktiniz olacak. Tekrar de çok konuşkan değilsiniz, bu yüzden ilgi odağı olmayacaksınız fakat bu düzgün vakit geçiremeyeceğiniz manasına gelmiyor.

AKREP : FİKİRLERİNİZİ DİĞERLERİNE EMPOZE EDİYORSUNUZ

Ne olursa olsun insanlara kendi inançlarınızı empoze etmeye çalışıyorsunuz ve bu tavır hafta sonları daima bir hale geliyor. Tahminen de bunu, ailenizde bir çeşit zayıflık hissettiğiniz için yapıyorsunuz.

Öte yandan, kendinizden de büyük beklentileriniz var.

YAY : SİZE BİR HABER VAR

Önümüzdeki tutkulu bir vakit, zira tüm romantik kaynaklarınızı tüketmemişsiniz üzere görünüyor. Sıcakkanlı ve uyumlusunuz ve görünüşe nazaran bu, insanların size rastgele bir haber vermesi için düzgün bir vakit.

Öte yandan, kendi kendinizeyken epey rahatsınız ve bu yüzden, makul fikirlere takılıp kalacağınız durumlar olabilir.

OĞLAK : BİRAZ NELER İSTEDİĞİNİZİ DÜŞÜNECEK VE ONA NAZARAN BİR YOL HARİTASII ÇİZECEKSİNİZ

Bu pazar günü yaşayacağınız alışılmadık bir durum, sizi ne kadar vaktinizin kaldığını düşünmeye sevk edecek ve hala yaşamak istediğiniz tecrübelerin daha çok farkına varmanızı sağlayacak.

Bugün hiçbir şeyle vakit kaybetmeyeceksiniz ve bu sizi hayli sabırsızlaştırabilir, hatta bu davranışınızla kimi insanları incitebilirsiniz.

KOVA : PARTNERİNİZE YARDIM ETMEK İSTEMİYORSUNUZ

Partnerinizin söylediklerine yahut yapmaya çalıştıklarına hürmet duyuyorsunuz ancak tıpkı vakitte onun işlerine rastgele bir halde dahil olmak yahut ona yardım etmek istemiyorsunuz.

Bu çok güzel değil ve tahminen de partneriniz bu tutumunuza alınacak. Öte yandan, gücünüzü sizi geliştirecek faaliyetlere yönlendiriyorsunuz.

BALIK : SESİNİZİ YÜKSELTEBİLİRSİNİZ

Ruh halinizde küçük değişiklikler var, tahminen de sevdiğiniz biri yüzünden biraz hayal kırıklığına uğradığınız için. Neyse ki, bunu bir mahzur olarak kabul etmeyerek bu cins kanılardan basitçe uzaklaşacaksınız.

Bazı Balıklar başkalarından daha fazla yürek gösterecek ve sesini yükseltecek. Lakin, kin tutmanın vakti değil ve dürtülerinizi yumuşatmalısınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.