Erdoğan, Karamollaoğlu ile görüşecek mi?

SAADET PARTİSİ LİDERİ ERDOĞAN’DAN RANDEVU İSTEDİ

Başkentte siyasetin gündemi yoğun. Millet İttifakı ve ittifak dışındaki siyasi partiler arasında görüşmeler hız kazandı. Seçimlere Millet İttifakı ile giren Saadet Partisi de temaslarını sürdürüyor. Saadet Partisi kaynaklarından edinilen bilgiye göre; Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesi bekleniyor.

GELECEK, DEVA, İYİ PARTİ VE CHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, 16 Eylül’de Gelecek Partisi’ni ziyaret ederek parti liderleri ile görüşmelerine başladı. Temel Karamollaoğlu sırasıyla İYİ Parti, DEVA Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne gitti. Gerçekleşen görüşmelerin ardından Karamollaoğlu ve mevkidaşları kameralar karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu’nun ziyaretlerinde gündem ağırlıkla 6 partinin üzerinde çalıştığı parlamenter sisteme dayalı anayasaydı.

ERDOĞAN-KARAMOLLAOĞLU GÖRÜŞMESİ

Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan da randevu istediği ancak Cumhurbaşkanlığı’ndan henüz bir görüşme tarihi ve görüşme yeri bilgisi gelmediği kaydedildi. Millet İttifakı ve ittifak dışı aktörlerin temasları sürerken, gözler Erdoğan-Karamollaoğlu görüşmesine çevrildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.