Hakan Özmert 1 yıl daha Antalyaspor’da

Fraport TAV Antalyaspor, ekip kaptanı Hakan Özmert’in mukavelesini 1 yıl daha uzattı.

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen imza merasimine Antalyaspor Lideri Aziz Çetin katıldı. Lider Çetin, grup kaptanı Hakan Özmert ile yine imza masasına oturmaktan keyif duyduğunu belirtti. Çetin, “Kendisi son geldiğinden itibaren 4,5 yıldır, toplamda 7,5 yıldır kadromuza hizmet veriyor. Üstün Lig’de bizimle 153 maçı var. Türkiye Kupası’nda 22, 1’inci Lig’de 30, Üstün Kupa’da 1 maça çıktı. Toplam 206 sefer büyük Antalyaspor’umuzun formasını giydi. Emeği çok. Kendisinden gelecek yıl da beklentimiz fazla. İnşallah seneye bu imza masasına tekrar otururuz. Kaptanımız çok fedakarlık gösterdi. Grup içindeki duruşu, ağabeyliği ve aile yapısı Antalyaspor kültürünün, ideolojisinin tam olarak yansımasıdır” dedi.

KARİYERİNİN YARISI TAKIMIMIZDA

Kaptan Hakan Özmert ise Lider Aziz Çetin’e, Futbol Sorumlusu Nuri Şahin’e, teknik gruba, kadro arkadaşlarına, tesisteki bütün çalışanlara, eşine, ailesine ve tüm taraftarlara kendisine gösterilen sevgiden ötürü teşekkür ederek kelamlarına başladı. Antalya ve Antalyaspor’u kendi meskeni üzere hissettiğini belirten Hakan, “İnşallah toplamda 9 yılımı burada tamamlayacağım. Bu da futbol mesleğimin yarısı demek. Ben Antalyasporlu olmaktan çok memnunum. Burada çok huzurluyum. İnşallah futbol sonrası da buraya yerleşmeyi düşünüyorum” diye konuştu.

BU DEFA DAHA FAZLA HEYECANLI

Nedenini bilmediği halde bu kere her zamankinden çok daha fazla heyecan duyduğunu anlatan Hakan Özmert, “Geçen sene çok başarılı bir ikinci yarı geçirdik. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her vakit bir hayalim var benim. İnşallah daha güzelleri olur da kadrosu Avrupa kupalarında gayret ettiririz. Gayemiz bu” tabirlerini kullandı.

Hakan, gelen bir soru üzerine ise sakinlik konusunda kendi kendimi sakinleştirdim. Ben her vakit futbolda elimden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyorum” karşılığını verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.