Küçük Kız Toplumsal Medyayı Paris’ten Salladı! Melisa Annesini İfşa Etti… Ünlü Model Aşk Tazeliyor…

Şeyma Subaşı Mısırlı milyarder sevgilisinin aldığı değerli armağanlarla sıkça isminden kelam ettirmişti. Haziran ayında ikinci kere anne olacağını duyuran Subaşı, kısa bir müddet sonra yüksek gerilim nedeniyle bebeğini kaybettiğini açıklamıştı.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile münasebetine geçtiğimiz Mart ayında noktayı koymuştu. ünlü ikilinin bağlantısı 1.5 yıldır devam ediyordu.

Kolundaki ‘Meedo’ dövmesini sildirerek ‘geri dönüş yok’ iletisi veren Şeyma Subaşı ayrılığa 5 ay dayanabildi.

FOTOĞRAF HERŞEYİ ORTAYA ÇIKARDI

Mısırlı milyarder Meedo’nun Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile çekilen manzaraları toplumsal medyada paylaşıldı. Bu paylaşımın akabinde çiftin Paris’te lüks bir otelde birlikte kaldığı öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN AYRILIK AÇIKLAMSI YAYINLAMIŞTI

Miami’de 3,5 milyon dolarlık mesken alan ve evlenmesi beklenirken ayrılan toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı toplumsal medyadan ayrılık açıklaması yayınlamıştı.

Mısırlı milyarderle ayrılığı sonrası İstanbul’a dönenen Şeyma Subaşı ayrılığı ilgili Instagram hesabından basın mensuplarına takipçilerine seslenerek şu açıklamayı yapmıştı:

“Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1,5 seneidr Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her bağda olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar sonucu bağımızı sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz pahalı takipçilerin ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum”

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 yılında Samsun’da dünyaya gelen Şeyma Subaşı’nın annesi konut hanımı babası ise muhasebecidir. Şeyma Subaşı’nın Kübra isminde bir kız kardeşi bulunuyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde moda tasarım okuyan Şeyma Subaşı 2017 yılında Acul Ilıcalı ile evlendi daha sonra boşandı. Şeyma Subaşı’nın ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa Ilıcalı isminde bir kızı bulunuyor.

Şeyma Subaşı, 16 yaşında modelliğe başladı. Bir devir moda tasarımcılığı yaptı. Youtube kanalı üzerinden çeşitli görüntüler çeken Şeyma Subaşı, tıpkı vakitte bir toplumsal medya fenomenidir.

Sizce de Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi ile barışmış mıdır?


Yeni Sevgilinin Ayağı Uğurlu Gelmedi! İş Beşerinin Kaçamak Yaptığı Tekne Battı – KARAR


Dedikoduydu Belgelendi: Ünlü Oyuncu Kendisinden Büyük Sevgilisi İle Yakalandı


Doğduğunuz güne Nazaran Bahtınızın Şifresi Ne? İşte Sayılarla Mukadderat Çizginizi Söylüyoruz… Siz De Hesaplayabilirsiniz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.