Ricky Martin yeğenini taciz etmekle suçlanıyor: 50 yıl mahpus yatabilir

Dünyaca ünlü Porto Rikolu müzikçi Ricky Martin hakkındaki savlar şaşkınlık yarattı. Ünlü müzikçinin, yeğeniyle cinsel ilgiye girdiği savları gündeme bomba üzere düştü.

Martin’in avukatı cuma günü yaptığı açıklamada, Ricky Martin’in yeğeniyle rastgele bir cinsel yahut romantik münasebeti olmadığını söyledi.

Martin’in avukatı Marty Singer Deadline’a verdiği demeçte, “Maalesef bu iddiayı ortaya atan kişi derin zihinsel sıhhat sıkıntılarıyla çaba ediyor. Ricky Martin, elbette, yeğeniyle hiçbir vakit cinsel yahut romantik bir ilgiye girmedi. Bu argüman hem gerçek değil, hem de iğrenç. Hepimiz bu adamın ivedilikle gereksinim duyduğu yardımı almasını umuyoruz. Ancak hepsinden kıymetlisi, bu müthiş davanın düşmesini dört gözle bekliyoruz” dedi.

50 YIL MAHPUS CEZASI ALABİLİR

Porto Rikolu müzikçi geçtiğimiz günlerde 21 yaşındaki yeğeninin argümanlarıyla karşı karşıya kaldı. Martin’in yeğeni ile yedi ay süren bir alakası olduğu ve bu mühlet içerisinde şiddet uyguladığı belirtildi. Argümanlarla ilgili olarak Porto Riko’da 21 Temmuz’da bir duruşma ayarlandı. Martin, aile içi taciz ile hatalı bulunursa yaklaşık 50 yıl mahpus cezasına çarptırılabilir.

ESKİ MENAJERİYLE DE MAHKEMELİK

Martin’e, eski menajeri Rebecca Drucker tarafından 3 milyon dolarlık dava açılmasından sonra tezlerin ortaya çıkması ise dikkat çekti. Drucker, ödeme almadığını ileri sürerek açtığı dava ile ilgili konuşurken; Martin’i Eylül 2020’de mesleğini sonlandırabilecek savlardan kurtardığını söylemişti.

Martin’in ismi skandallara karışırken projelerden çekilip çekilmeyeceği de merak konusu oldu. Apple TV+, Martin’in Carol Burnett, Kristen Wiig, Josh Lucas, Allison Janney ve Leslie Bibb üzere isimlerle birlikte rol aldığı yaklaşmakta olan güldürü dizisi Mrs American Pie’daki varlığı hakkında sessizliğini koruyor. Fakat Martin’in bugün Los Angeles’ta dizinin çekimlerine katıldığı bildirildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.