SHIB Heyecanlandıran Bir Duyuru Yaptı: Piyasaya Sürüldü!

En popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB) için önemli bir gelişme yaşandı. Shiba Inu (SHIB), kart koleksiyonu oyunu Shiba Eternity’nin Avustralya’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu. İşte detaylar…

SHIB ekosisteminde önemli gelişme: Shiba Eternity Avustralya’da

Popüler kripto para projesi bugün bir tweet’te söz konusu gelişmeyi ortaya çıkardı. Avustralya’da ikamet eden SHIBArmy üyelerinin artık oyunu indirebileceğini söyledi. Şu anda, oyun yalnızca iOS cihazlarda mevcut. Ancak Avustralyalı Android kullanıcıları için de oyunu başlatma yolunda planlar var. Shiba Inu ekibi, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Tebrikler ShibArmy, ShibaEternity Avustralya’da hizmete girdi! Şu anda Apple App Store’da mevcut. Google Play Store’a yakında geliyor!

Shiba Inu, Shiba Eternity’nin benimsenmesi için çalışıyor

Peki, oyun neden sadece Avustralya’da piyasaya girdi? Bu, oyunun dünya çapında piyasaya sürülmesine hazırlık olarak performansını test etme çabalarının bir parçası. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi geçen ay ekip, oyunu Vietnam’da erken testler aşaması için piyasaya sürmüştü. Oyun sıcak bir karşılama aldı. Haftalar içinde 3.000’den fazla indirme elde etti.

Devasa indirmelere dayanarak geliştirme ekibi, oyunun sunucu kapasitesini 50 kattan fazla artırma ihtiyacına dikkat çekti. Hiç şüphe yok ki, oyun tam olarak piyasaya sürüldüğünde daha fazla kişinin indirmesi beklenmekte. Sonunda yayına girdiğinde oyunun benimsenmesini desteklemek için adımlar atılıyor. Geçen ay Shiba Eternity’nin danışmanı William Volk, oyunu dünyanın en büyük oyun etkinliğinde sergilemişti.

Shiba Inu fiyatında son durum ve gelişmeler

Bu sırada SHIB ekosistemi, metaverse açısından da oldukça aktif. Shiba Inu tokeninin resmi Twitter hesabı, THE THIRD FLOOR stüdyosu ile birlikte Rocket Pond adlı yeni bir Metaverse merkezinin konsept resmini ortaya çıkardığını duyurdu. Bu sefer renkli bir şekilde görücüye çıktı. Ancak, bu haftanın başlarında siyah beyaz konsept çizimi sunulmuştu. Bundan önce, SHIB ordusuna WAGMI Tapınağı isimli başka bir hub’ın renkli bir taslağı gösterdi. Hub’lar, SHIB Metaverse’deki en yüksek değere sahip ve yüksek bir fiyata satılmak üzere ayrılmış sanal arazi parçalarıdır.

Bu sırada SHIB fiyatı, son 24 saat içerisinde yatay işlem gördü. Geçtiğimiz gün boyunca yalnızca yüzde 0.8’lik bir düşüş sergiledi. Yani günlük bazda en düşük 0.00001133 dolar, en yüksek 0.00001178 doları gördü. Son 7 gündeki değer değişimi ise yüzde 9.7 oranında kayıp yönünde. Kripto para, son 30 günde de yüzde 20.8’lik bir düşüş sergiledi. Shiba Inu, şu anda, 28 Ekim 2021’de kaydettiği 0.00008616 doların yüzde 87 kadar altında işlem görüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.