Zokora, Gervinhoyu Trabzonspora getirecek

Paylaş

3 sezon Bordo-Mavili formayı giyen Zokora, Trabzonspor’a Gervinho transferinde referans oldu. Gervinho’ya “Trabzon’a gidersen çok mutlu olursun” diyen Zokora, Parma forması giyen 33 yaşındaki yıldızı ikna etmek üzere. Görüşmeleri sürdüren ve Fildişili oyuncuya 2 senelik bir kontrat teklif eden Trabzonspor, transferi bir an önce bitirmek istiyor.

Paylaş

Parma’nın küme düşmesiyle beraber takımdan ayrılmak isteyen Gervinho, Zokora ile görüştü. Zokora’nın vatandaşına, “Tekrar şampiyonluk için oynayabileceğin, seni sahiplenecek bir taraftar grubu var. Trabzon’a gidersen çok mutlu olursun” dediği öğrenildi.

Paylaş

Gervinho, bu sezon Parma formasıyla çıktığı 23 maçta 5 gol, 1 asistlik performans gösterdi. Her iki kanadın yanı sıra ileri uçta ikinci forvet olarak da görev yapabilen Gervinho, Abdulah Avcı’dan da geçer not aldı.

Paylaş

Fildişili oyucunun imza parası ve bonuslarla birlikte senelik 2 milyon Euro’ya yakın bir ücret alacağı vurgulandı. Çizme basını da 33 yaşındaki Fildişili yıldıza Bordo-Mavililer’in 2 senelik transfer teklifi yaptığını yazdı.

abdullah avcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir