Ameliyat olmuştu: Burcu Kara’dan yeni paylaşım

Geçtiğimiz gün ameliyat olan oyuncu Burcu Kara, taburcu olduğunu duyurdu. “Evime kavuştum” diyen oyuncu, sonrasında oğlu Can’a sarıldığı anları takipçileriyle paylaştı.

Kara paylaşımına “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte” notunu düştü.

Ne olmuştu?

Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu açıkladı.

“Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum” diyen oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara’ya geldik ve Hakan hocayı bulduk.”

Kara, “Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim” dedi.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir